ОНЛАЙН КОНСУЛЬТУВАННЯ

Юридична допомога онлайн. Онлайн консультування

Юридична допомога на сьогоднішній день перестала бути винятковою подією у нашому житті. Ринок правових послуг стрімко розвивається, а сучасних реаліях дедалі частіше виникають питання, потребують юридичної грамотності. Розбиратися самому дуже важко та ненадійно. Неможливо вивчити всю нормативно-правову базу, знати прецеденти та орієнтуватися у нюансах. Щоб у складних обставинах ніхто не залишився без правової підтримки, активно розвивається надання юридичної допомоги онлайн.

Цей вид послуг дозволяє отримати необхідну юридичну допомогу незалежно від відстані, суттєво заощаджує сили та час.
Однією з головних переваг цієї послуги є можливість клієнта самостійно захищати свої права та інтереси при цьому уникнути суттєвих витрат на залучення адвоката. Адже ніщо не бездоганне в нашому світі та органи судової влади не є винятком. Як показує практика, розгляд справи може затягнутися на довго та роками перебувати в суді, переходячи з однієї інстанції до іншої.

Таким чином, не всім по кишені забезпечувати особисту присутність адвоката в кожному судовому засіданні і багато хто вирішує захищати свої інтереси самостійно. Безумовно це економить ваші гроші, але не страхує від ризиків і не гарантує успішний фінал. Тому правильніше звернутися до практикуючого фахівця з глибокими знаннями законодавства, який допоможе вам розібратися у вашій ситуації, вибудує правильну стратегію і складе покроковий план дій у суді.
Усі документи та роз'яснення ви отримаєте доступною мовою, зможете ознайомитися з ними та застосувати в суді. Ви обов'язково залишитеся задоволені, що не заглиблювались у самостійне вивчення законів, зберегли свій час та нерви, але при цьому отримали кваліфіковану допомогу, яка сприяла вашому впевненому поступу до успішного вирішення спору.
Адвокат
Арсемікова Інна Василівна
Арсемікова Інна Василівна, має вищу юридичну освіту та Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Стаж роботи понад 10 років.

Спеціалізація: цивільні та господарські спори. Вузконаправлена спеціалізація – це концентрація знань у конкретній галузі права, з урахуванням усіх тонкощів законодавства та напрацьованої юридичної практики, що сприяє застосуванню перевірених інструментів для ефективного вирішення завдань будь-якої складності.
ПЕРЕВАГИ АДВОКАТА
Клієнти довіряють мені у найскладніших питаннях
  • ПОВНИЙ СУПРОВІД СПРАВИ, ВІД ПОЧАТКУ І ДО УСПІШНОГО ЙОГО ЗАВЕРШЕННЯ
  • ТІЛЬКИ РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ
  • ПОРОКОВИЙ ОПИС СТРАТЕГІЇ ДІЙ ДЛЯ КЛІЄНТА
100%
ГАРАНТІЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
25+
РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ У СФЕРІ ПРАВА
10+
РОКІВ НА РИНКУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

МОЇ КОНТАКТИ


+38 (098) 503-00-53

м. Київ,
вул. Маршала Тимошенка, 13-А