СІМЕЙНІ СПОРИ

Адвокат по сімейним суперечкам у Києві

Сімейні суперечки – це конфлікти, що виникають між подружжям у рамках сімейного законодавства та регулюється Сімейним та Цивільним кодексом України.
Відповідно до Сімейного кодексу України, норми сімейного права регулюють майнові та немайнові відносини осіб, які перебувають у законному шлюбі, встановлюють права та обов'язки подружжя, характеризують родинні зв'язки подружжя та дітей. Суперечки сімейного характеру можуть бути як із розлученні, і незалежно від цього.

Послуги адвоката:
  • поділ майна подружжя
  • розірвання шлюбу
  • стягнення аліментів
  • спадкові питання та ін.

Сімейні суперечки можуть безпосередньо стосуватися кожного з нас. До того ж, сімейна суперечка завжди є важкою у моральному плані для всіх сторін розбрату. Чи розглядається розірвання шлюбу чи шлюбний договір, угода про поділ майна між подружжям чи колишнім подружжям, визначення порядку спілкування з дітьми, представництво в суді та інші сімейні чвари, про які не хотілося б, щоб знали сторонні. Саме у таких справах і рекомендується долучати адвоката до сімейних справ.
Адвокат
Арсемікова Інна Василівна
Арсемікова Інна Василівна, має вищу юридичну освіту та Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Стаж роботи понад 10 років.

Спеціалізація: цивільні та господарські спори. Вузконаправлена спеціалізація – це концентрація знань у конкретній галузі права, з урахуванням усіх тонкощів законодавства та напрацьованої юридичної практики, що сприяє застосуванню перевірених інструментів для ефективного вирішення завдань будь-якої складності.
ПЕРЕВАГИ АДВОКАТА
Клієнти довіряють мені у найскладніших питаннях
  • ПОВНИЙ СУПРОВІД СПРАВИ, ВІД ПОЧАТКУ І ДО УСПІШНОГО ЙОГО ЗАВЕРШЕННЯ
  • ТІЛЬКИ РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ
  • ПОРОКОВИЙ ОПИС СТРАТЕГІЇ ДІЙ ДЛЯ КЛІЄНТА
100%
ГАРАНТІЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
25+
РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ У СФЕРІ ПРАВА
10+
РОКІВ НА РИНКУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

МОЇ КОНТАКТИ


+38 (098) 503-00-53

м. Київ,
вул. Маршала Тимошенка, 13-А