КРЕДИТНІ СПОРИ

Адвокат по кредитам, досвідчений юрист кредитним справам (спорам) у Києві

Адвокат за кредитами має великий досвід у врегулюванні боргових конфліктів, як із боку стягувача, і за боржника. Юридична допомога / консультація адвоката з кредитів допоможе Вам заощадити Ваш час та оперативно закрити питання.
Звернувшись до адвоката (юриста) у кредитних справах, ви зможете вирішити свої найскладніші юридичні проблеми, що виникли у питаннях фінансових взаємин.
Якщо ви позичальник і у вас виникли проблеми з кредитором (фінансовою організацією чи фізичною особою), якщо Вам незаконно нараховують пеню чи штрафи, надсилають листи з погрозами, намагатимуться відібрати майно, подали до суду, і ви не знаєте, що робити – телефонуйте і ми разом знайдемо вихід із будь-якої ситуації. У доповненні адвокат із кредитних спорів Арсемікова І.В. може надати відгуки та листи подяки від позичальників, які вже скористалися її допомогою.
Якщо Ви шукаєте адвоката зі стягнення боргів, то заборгованості звернулися саме до мене! Я допоможу вирішити вашу проблему!

Скільки коштує адвокат у кредитних справах?

Це все індивідуально в залежності від складності процесу та справи. Для більш точної суми ставте заявку на сайті. Ціна/вартість послуги адвоката демократична і Вас приємно здивує.
Адвокат
Арсемікова Інна Василівна
Арсемікова Інна Василівна, має вищу юридичну освіту та Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Стаж роботи понад 10 років.

Спеціалізація: цивільні та господарські спори. Вузконаправлена спеціалізація – це концентрація знань у конкретній галузі права, з урахуванням усіх тонкощів законодавства та напрацьованої юридичної практики, що сприяє застосуванню перевірених інструментів для ефективного вирішення завдань будь-якої складності.
ПЕРЕВАГИ АДВОКАТА
Клієнти довіряють мені у найскладніших питаннях
  • ПОВНИЙ СУПРОВІД СПРАВИ, ВІД ПОЧАТКУ І ДО УСПІШНОГО ЙОГО ЗАВЕРШЕННЯ
  • ТІЛЬКИ РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ
  • ПОРОКОВИЙ ОПИС СТРАТЕГІЇ ДІЙ ДЛЯ КЛІЄНТА
100%
ГАРАНТІЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
25+
РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ У СФЕРІ ПРАВА
10+
РОКІВ НА РИНКУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

МОЇ КОНТАКТИ


+38 (098) 503-00-53

м. Київ,
вул. Маршала Тимошенка, 13-А