Майнові спори

КОНСУЛЬТАЦІЯ АДВОКАТУ З ГРОМАДЯНСЬКИХ ПИТАНЬ, СПОРІВ. АДВОКАТ З МАЙНА У КИЄВІ

У сучасному світі майнові суперечки можуть виникнути у кожної людини, тому що вони включають оскарження права володіння, користування і розпорядження майном. Найчастіше результатом майнового спору є втрата майна для одних, та її придбання іншими. Для можливості грамотно відстоювати свої права виникає необхідність звернутися за консультацією адвоката (юриста) щодо майнових спорів, який допоможе правильно оцінити ситуацію, що склалася, зібрати повну доказову базу та розробити тактику та стратегію ведення справи в суді.

Звичайно, суперечки щодо майна не завжди доходять до стадії суду, у багатьох випадках вдається уникнути такого неприємного розвитку подій, проте навіть у позасудовій суперечці вам може знадобитися юридична допомога — консультація досвідченого адвоката з житлових питань у Києві.
Адвокат
Арсемікова Інна Василівна
Арсемікова Інна Василівна, має вищу юридичну освіту та Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Стаж роботи понад 10 років.

Спеціалізація: цивільні та господарські спори. Вузконаправлена спеціалізація – це концентрація знань у конкретній галузі права, з урахуванням усіх тонкощів законодавства та напрацьованої юридичної практики, що сприяє застосуванню перевірених інструментів для ефективного вирішення завдань будь-якої складності.
ПЕРЕВАГИ АДВОКАТА
Клієнти довіряють мені у найскладніших питаннях
  • ПОВНИЙ СУПРОВІД СПРАВИ, ВІД ПОЧАТКУ І ДО УСПІШНОГО ЙОГО ЗАВЕРШЕННЯ
  • ТІЛЬКИ РЕАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ
  • ПОРОКОВИЙ ОПИС СТРАТЕГІЇ ДІЙ ДЛЯ КЛІЄНТА
100%
ГАРАНТІЯ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
25+
РОКІВ ДОСВІДУ РОБОТИ У СФЕРІ ПРАВА
10+
РОКІВ НА РИНКУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

МОЇ КОНТАКТИ


+38 (098) 503-00-53

м. Київ,
вул. Маршала Тимошенка, 13-А